Internet w realu: Grand Video Awards 2016

gva_01

27.102016r. Redakcja Followera w składzie Ina oraz Anna udała się na rozstrzygnięcie Grand Video Awards w Multikinie Złote Tarasy. Starałyśmy się zdawać relację na bieżąco, niemniej jednak pragniemy także podsumować zdążenie dzisiaj, bardziej na spokojnie.

Krzysztof Gonciarz ma zbyt mało kończyn, nie nadąża odbierać nagród. Na szczęście była z nim Kasia Mecinski, druga połowa sukcesu vlogów i nie tylko, na pewno się podzielą i jakoś dotaszczą cały ten dobrobyt domu.

emce kwadrat zdobyła dwie statuetki: w kategorii wideo popularnonaukowe oraz osobowość roku. Propagatorzy nauki z charakterkiem, to lubimy.

Gdyby przyznawana była nagroda publiczności (nie widzów interntowych, a tych zebranych na sali) otrzymałaby ją zapewne „Babcia Bogusia, co lubi grać w gry [Projekt Humans #8]” z filmu Marcina Jankowskiego. Bohaterka odsłony skradła nasze serca. Mimo iż na sali kinowej widzieliśmy jedynie urywki całego dokumentu, wszyscy bili brawo jej charyzmie. Babcia Bogusia na koszulki! Wydaje się, że to dzięki niej Project Humans został także okrzyknięty debiutem roku.

Nagrodę widzów otrzymał o.Adam Szustak OP za wzruszającą dobranockę umieszczoną na kanale Langusta na palmie. Polecamy wszystkim, który chcą robić wielkie rzeczy a jeszcze nie wiedzą, że są już dużym słonikiem i mogą.

Skoro o duchowości mowa, prowadzący galę zaproponował by produkcjeGrupa Filmowa Darwin emitowano na lekcjach religii. Czy średnia uczniów na sprawdzianach się polepszy, nie wiemy, lecz na pewno wzrośnie zainteresowanie testamentami. „Wielkie Konflikty – odc. 15. Noe vs Bóg” zdobył nagrodę w kategorii Entertaiment lub jak kto woli po polsku: rozrywka.

„Człowiek, który jest chory na decybele” czyli zwycięski film kategorii Hobby został stworzony przez Pasjonaci Tv czyli Justyna i Marcin Banasik, a Martin Stankiewicz sprzedał się najlepiej jak potrafił zdobywając tym samym statuetkę za najlepszy Branded Content materiałem „Jak podarować radość (parodia)” natomiast Blowek udowodnił, że mama najlepsza na wszystko, nawet dzięki niej można zdobyć nagrodę w kategorii GAMING!

W dużym skrócie było na bogato: światła, wizualizacje i emocje niczym na rozdaniu Golden Globów. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych pomysłów do pracy! (A tym co zostali przy barze after party – mamy nadzieję, że mieliście rześki poranek 😉 )

gva_05 gva_06 gva_02

0 I like it
0 I don't like it
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram