Polecane vlogi - FITVLOGI

Young People - group of women and men - doing sport Spinning in the gym for fitness

Przełom roku to noworoczne postanowienia, a u większości osób na początku listy znajdzie się: „zacznę prowadzić zdrowy tryb życia”, „schudnę”, „zadbam o siebie”. Rok w rok to samo! Energia do działania, którą mamy w pierwszym tygodniu stycznia nie wystarczy do zrealizowania tych celów. Na szczęście nie trzeba szukać wymyślnych rozwiązań.

Polecamy FITVLOGI, kanały około-zdrowotne, które pomogą utrzymać motywację. Przydadzą się przy wrażaniu planu, albo chociaż złagodzą smak porażki – przecież zbieranie wiedzy to połowa sukcesu. Wszystkie prezentowane przez nas kanały dają dwie podstawy – motywację i wiedzę, ale każdy na swój indywidualny sposób. Jeżeli wolicie spokojne, wyważone podejście od życia wybierzcie Niessiax83 albo Lifemenagerkę. Jeżeli szukacie porad fitnessowych podanych z dużą dawką poczuciem humoru zobaczcie kanał Fit.Lovers. Dla osób poszukających wyciszenia polecamy kanał Karoliny Sobańskiej. A wszyscy, którzy cenią sobie naturalność, na pewno polubią Martynę Banasiak i Fitblogerkę.


MARTYNA BANASIAK znana wcześniej jako Psychodietetyczka. Po re-brandingu nie zmieniła się jakość jej materiałów, ale rozszerzyła swój kanał o kilka nowości. Możemy teraz oglądać vlogi, które nadają materiałom bardziej osobistego charakteru. Martyna we wszystkich swoich filmach jest uśmiechnięta, w dobrym nastroju, z całą masą porad do rozdania i to działa. Jej zachowanie jest bardzo naturalne. Momentami małe „yyy” albo przejęzyczenia są wręcz urzekające. A to wszystko składa się na kanał pełen energii.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: psychodietetyka, motywacja

LifeMenagerka Agnieszka, autorka kanału, prowadzi go bardzo konkretnie i z dużą dawką dyscypliny. Z filmów dowiemy się sporo na temat zdrowego trybu życia, w szerokim tego słowa znaczeniu. Nazwa kanału zostala bardzo trafnie dobrana, ponieważ LifeMenagerka obejmuje dużo różnych stref życia. Od podpowiedzi jak prowadzić swój biznes, przez porady żywieniowe aż po vlogi, które podpowiadają jak żyć w harmonii i spokoju. Szczególną uwagę warto zwrócić na Vlogi z drogi, gdzie Agnieszka porusza tematy bardziej osobiste i tak też je prezentuje.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: freelancing, zdrowomania, Warszawa

Nissiax83 kanał kosmetyczno-urodowo-wegańsko-podróżniczo-fitnesowy. Agnieszka mieszka na co dzień w Nowym Jorku i pracuje jako kosmetolog. Skupia się w filmach głównie na zdrowym trybie życia, w skład którego w jej przypadku wchodzi m.in. dieta roślinna, kosmetyki naturalne i duża dawka jogi i biegania. W filmach Agnieszka zachowuje się bardzo naturalnie i nigdy nie owija w bawełnę. Jest profesjonalistką i w taki też sposób opowiada o kosmetykach, które w dużej mierze robi sama z półproduktów. Autorka nie zdradza dużo ze swojego prywatnego życia, ale za to pokazała nam trochę Nowego Jorku. Miasto można zobaczyć na jej, niestety nielicznych, vlogach i w serii New York z niesiax.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: kosmetologia, weganizm, NowyJork

Fit.Lovers kanał prowadzony przez fit parę, Pamelę i Matta. Dowiecie się z ich filmów co zrobić, aby schudnąć, czego nie robić, aby schudnąć, jak żyć, aby schudnąć. Ale co w tym odkrywczego? Dowiecie się jak żyć zdrowo w wesoły, przyjemnie i rozbrajający sposób. Ich oryginalne vlogi z wyjazdów i przepełnione dobrymi wibracjami filmy tematyczne są zastrzykiem pozytywnej energii. Pamela i Matt mają świetne poczucie humoru i mocno nim zarażają.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: fitness, podróże

KAROLINA SOBAŃSKA nie jest to typowy fitnessowi kanał, ale znajdziemy na nim tematykę związaną ze zdrowym odżywianiem, sportem oraz pracą nad sobą. Autorka ma bardzo spójny styl. Podejmowane przez nią tematy pokazywane są w jej oryginalny sposób. Filmy są w delikatnie zamglonej kolorystyce, co podkreśla spokój jaki z nich płynie. To właśnie ten spokój i harmonijny głos Karoliny uspokaja i pomaga skupić się na treści. Karolina, mieszka na co dzień w Wielkiej Brytanii i wplata tematy zdrowego trybu życia również we vlogi pokazujące nam skrawek Edynburga.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: zdrowe odżywianie, Wielka Brytania

FITBLOGERKA jest to kanał, który od początku prowadzony jest wielokierunkowo – od Kobieta na siłowni, przez Jak znaleźć chłopaka?, aż do vlogów świątecznych. Z filmów możemy dowiedzieć się dużo na temat treningów i zdrowego odżywiania, ale również poznać jej życia prywatne. Gosia opowiada nam o swojej przygodnie ze sportem, pokazuje wiele ciekawych pomysłów na treningi. Na kanale pojawiają się również filmy z podróży po całym świecie. Kanał prowadzony jest w starym dobrym stylu – kamera, temat i naturalność.

W CENTRUM ZAINTERESOWANIA: fitness, siłownia, podróże, Szwajcaria

PS Przy tej okazji warto wspomnieć o grupie motywacyjnej I WISH I WAS BEYONCE na Facebooku, założonej przez Paulinę Wnuk. Bijonski to najsympatyczniejsze motywatorki w internecie. Sprawdźcie koniecznie!

5 I like it
0 I don't like it
Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On PinterestVisit Us On Instagram